Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy – zwykłe tuszowanie rzęs nie jest w stanie mu dorównać. Na rzęsach przedłużonych nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone, a także nie trzeba się już martwić o rozmazany tusz!
Nieważne czy jesteś na basenie, saunie czy na siłowni  – przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie

Przedłużanie, stylizacja rzęs w miejscowości Kłodzko w skrócie “Rzęsownia” to ja – Agnieszka Leśnik. Profesjonalną stylizacją rzęs i brwi zajmuję się od 2018 roku i jest to moja pasja, która szybko zmieniła się z w ścieżkę zawodową. Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W moim gabinecie skorzystasz z profesjonalnej stylizacji rzęs dobranej do indywidualnych możliwości i oczekiwań. Każdy zabieg zaczynam od wywiadu z klientką i zapoznania z kartą przeciwwskazań. Śledzenie najnowszych trendów i uczestnictwo w szkoleniach pozwala mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz gwarantuje obustronną satysfakcję. Miłe otoczenie, relaksująca muzyka, a czasem przyjacielska rozmowa to niektóre z dodatkowych atutów wizyty w mojej Rzęsowni. W gabinecie obowiązuje zasada czterech ścian, co buduje zaufanie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Na czym polega profesjonalne przedłużanie rzęs i komu jest polecane?

Stylizacja rzęs polega na przedłużaniu oraz zagęszczaniu rzęs naturalnych za pomocą doklejania do nich rzęs sztucznych lub rzęs z naturalnego włosia. Sztuczne rzęsy mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału. W swojej pracy wykorzystuję głownie rzęsy jedwabne i pracuję tylko na produktach profesjonalnych marek, tj. Black Lashes oraz Noble Lashes.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest świetną propozycją dla Pań, które mają krótkie rzęsy, a marzą o dłuższych lub mają rzęsy długie, ale bardzo proste, więc marzą o podkręconych, cenią sobie oszczędność czasu oraz lubią mieć wyraźnie podkreślone spojrzenie przez cały dzień. Takie rozwiązanie zapewnia odciąża z codziennego nakładania i zmywania tuszu, brak konieczności domalowywania rzęs w ciągu dnia – pozbywamy się problemu z kruszeniem tuszu, problemu “rozmazanych oczu” pod koniec dnia, a zyskujemy piękne spojrzenie już od jego początku.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i relaksacyjny, od razu po jego zakończeniu można cieszyć się perfekcyjnie przedłużonymi i zagęszczonymi rzęsami.

Efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się do 5 tygodni, ale aby był zadowalający przez cały czas, zaleca się ich pierwsze uzupełnienie pod koniec 4 tygodnia. 

Metody profesjonalnego przedłużania, stylizacji rzęs

Metod przedłużania rzęs jest wiele, natomist często ta sama metoda nazywana jest przez różne stylistki inaczej i dotyczy to zazwyczaj aplikacji mocno zagęszczających. Aktualnie w mojej ofercie znaleźć można 3 metody: 2-3 D, 4-6 D i Hollywood Lashes

2-3 D

To metoda lekkich objętości. Do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest kępka 2 lub 3 rzęs syntetycznych lub jedwabnych. Metodę tę stosuje się do uzyskania efektu lekkiego zagęszczenia rzęs, jednocześnie nie obciążając tym rzęs naturalnych. Dedykowana rzęsom rzadkim i krótkim. Efekt końcowy zależy od wyboru długości, grubości skrętu i koloru rzęs syntetycznych, a także od indywidualnych cech anatomicznych klientki.

Przedłużanie, stylizacja rzęs - Kłodzko Agnieszka Leśnik 2
4-6 D

Metoda o nazwie Volume Lashes. Do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest kępka 4 lub 5 rzęs syntetycznych lub jedwabnych. Mocne zagęszczenie zalecane jest dla mocnych i zdrowych rzęs naturalnych. Efekt końcowy zależy od wyboru długości, grubości skrętu i koloru rzęs syntetycznych, a także od indywidualnych cech anatomicznych klientki.

Hollywood Lashes

Metoda o nazwie Hollywood Lashes. Do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest kępka 7 lub 8 rzęs syntetycznych lub jedwabnych. Mocne zagęszczenie zalecane jest dla mocnych i zdrowych rzęs naturalnych. Efekt końcowy zależy od wyboru długości, grubości skrętu i koloru rzęs syntetycznych, a także od indywidualnych cech anatomicznych klientki.

Czy zabieg przedłużania rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Nie. Prawidłowo dobrana i wykonana stylizacja rzęs w żaden sposób nie zakłóca naturalnego cyklu wzrostu rzęs. Używam produktów bezpiecznych i sprawdzonych, dlatego wykonując u mnie zabieg przedłużania rzęs, niczym nie ryzykujesz. Wbrew powszechnej opinii, to nie przedłużanie rzęs, a pseudo-stylistki niszczą rzęsy naturalne. Zabieg wykonany prawidłowo nie spowoduje przerzedzenia ani spadku jakości Twoich rzęs naturalnych.

Przeciwwskazania do zabiegu

Stylizacja rzęs i metoda ich przedłużania lub zagęszczania niestety nie jest dostępna dla każdego. Istnieją pewne przeciwwskazania związane z chorobami czy wrażliwością oczu lub też specyfiką przebiegu zabiegu. Do głównych przeciwwskazań zaliczają się:

· choroby alergiczne oczu · zapalenie spojówki · suchość oka · 
· trichotillomania · jaskra · całkowity brak rzęs · nadpobudliwość · brak cierpliwości ·

Dwa ostatnie czynniki wynikają z faktu, że wykonanie jednego zabiegu trwa około 2 godzin, podczas których trzeba leżeć w jednej pozycji.

Parę słów od klientek Rzęsowni

"Profesjonalna Stylistka rzęs. Idealnie trafia w potrzeby klientki, jest dokładna, kocha to co robi, dzięki czemu efekt końcowy jest rewelacyjny. Rzęsy są piękne a ja jestem w pełni zadowolona. Nie ma lepszej!! Polecam!"​
Wiktoria Otocka
"Szczerze mówiąc, na początku bałam się iść na rzęsy - miałam wrażenie, że będzie wyglądało to u mnie sztucznie. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, rzęsy są piękne i wyglądają bardzo naturalnie. Do tego super się trzymają Bardzo polecam i na pewno będę jeszcze korzystać z usług Agi!"
Alicja Kwiatkowska
"Zawsze jestem zachwycona efektami pracy Agi, rzęsy za każdym razem są przepiękne! Miła atmosfera, pasja i profesjonalne podejście do tematu, polecam!"​
Maja Fedoryka
ZADZWOŃ LUB ZAREZERWUJ NA BOOKSY